Depilacja wąsika tylko u kosmetyczki!

Widoczne włoski nad górną wargą to problem, z którym do czynienia ma coraz więcej kobiet. Gdy włoski są jasne i delikatne to nie wymagają interwencji kosmetycznej. Jeśli natomiast są one ciemne i grubsze mogą być sporym problemem dla kobiety, która przez tą dolegliwość straciła pewność siebie. Na szczęście jest kilka sposobów, które umożliwią pozbycie się niechcianego zarostu nad górną wargą. Są to zarówno metody domowe, które nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu jak również metody nowoczesne, które są bardziej skuteczne niż domowe sposoby, ale z drugiej strony są bardziej kosztowne. Mowa tu oczywiście o zabiegach kosmetycznych.

Zabieg u kosmetyczki

Jeśli pozbycie się "wąsika" domowymi sposobami nie powiodło się warto zgłosić się o pomoc do kosmetyczki. Może ona zaproponować wiele sposobów, dzięki którym pozbycie wąsika będzie możliwa. Do sposobów tych należy depilacja pęsetą, depilacja woskiem lub nitkowanie. Kosmetyczka Wrocław (zobacz na swiaturody.com) depilację woskiem przeprowadza pastą cukrową, która bogata jest w naturalne składniki, dzięki czemu zabieg ten nie powoduje podrażnień i jednocześnie można go przeprowadzić na skórze wrażliwej, skłonnej do alergii.

Depilacja laserem

Kosmetyczka Wrocław wykona zabieg depilacji wąsika laserem, który działa bezpośrednio na barwnik włosa. Jeśli chcemy skorzystać z tego zabiegu nie golmy wąsika. Dlaczego? Bo do tego zabiegu kosmetycznego najlepiej nadają się długie włoski. Zabieg należy powtórzyć do 8 razy w 4-6 tygodniowych odstępach.

Depilacja światłem

Jest to najnowsza metoda, która umożliwia usunięcie na stałe zbędnego owłosienia. IPL, bo tak mówi się na ten zabieg kosmetyczny w skrócie oznacza pulsacyjne źródło światła. Najważniejszą zaletą tego zabiegu jest to, że umożliwia on usunięcie włosków nawet z dużej powierzchni ciała w czasie trwania jednego zabiegu. Światło, które emitowane jest podczas zabiegu dociera bezpośrednio do mieszków włosowych, powodując ich trwałe uszkodzenie. Jak każdy zabieg kosmetyczny, tak i ten należy powtarzać kilkakrotnie w odstępach tygodniowych. Wszystko jest do omówienia z kosmetyczką, bo to ona określa jakie postępy uzyskuje się podczas jednego zabiegu. Salon kosmetyczny Wrocław oferuje również taki zabieg – jeśli masz taki problem to koniecznie zgłoś się. Na pewno tam Ci pomogą!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *